Restart

18. srpna 2016 v 8:43 | youcandoiteasily |  ČLÁNKY
Už pár dní přemýšlím, že napíšu článek a svým způsobem se vypíšu ze všech aktuálních nepříjemných pocitů a problémů. Nicméně takhle to bohužel nefunguje.

Je to už pár měsíců, co jsem se přestěhovala z našeho domečku, od (teď už) bývalého přítele. Neskutečně mi ublížil. A upřímně - pořád to hrozně bolí. Moc se těším, až se přes to přenesu a nebudu každý den vzpomínat se slzou v oku.

Tak nějak pořád nechápu, co se se mnou děje. Mám teď přece skvělej život, rodinu, přítele, který se mnou už v podstatě žije a chce žít do konce života, jsem zdravá a neustále vymýšlím nové aktivity, projekty,.. Nicméně je tady pořád to ALE!

Někdy jsem sama na sebe naštvaná. Není to vůči nynějšímu příteli fér. Bývalého mám samozřejmě ráda, i přes to všechno. Prostě na první lásku se nezapomíná no. Achjo.

Snažím se dělat maximum pro nový vztah, přátele a rodinu. Jsou to ty nejdražší lidi v mém životě. Měl by to tak mít každý.

Za posledních pár měsíců jsem si uvědomila životní priority a hlavně to, co je opravdu podstatné. Neřeším zbytečnosti a maličkosti. Vždycky všechno prostě nějak dopadne.
Taky jsem si uvědomila, jak jsem se chovala/nechovala. Současný přítel mi dost otevřel oči. Díky, lásko, za to!

Abych to shrnula: mám novou práci, novýho chlapa, běhám, čtu jako nikdy (i knížky v angličtině), pár měsíců už studuju angličtinu a připravuju se na zkoušky, uvědomila jsem si, že chci mít děti (to hlavně díky současnému příteli), začala jsem pracovat na novém projektu a hlavně vím, že nejdůležitejší je mít kolem sebe lidi, kteří mě milují tolik, jako já je a všichni jsou zdraví (krásný dům s bazénem a pěkná auta jsou už jen příjemný bonus ;) ;) ;) ).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MarcoH MarcoH | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 10:10 | Reagovat

Máte spoustu zajímavých článků

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.