Začněte běhat!

16. března 2016 v 13:55 | youcandoiteasily |  ČLÁNKY
Kolikrát v životě jste si už říkali, že teď už opravdu zhubnete a permanentka, kterou jste dostali k Vánocům, vám tentokrát nepropadne? Kolikrát jste se pokoušeli vařit a jíst zdravě, ale vaše snaha skončila po pár dnech?Každý z nás to moc dobře zná. Nadšení ze cvičení a všechna motivace je pryč po dvou nebo třech týdnech. Ale víte, že nejtěžší je vydržet první měsíc? Poté už si vaše tělo a hlavně hlava zvykne na pravidelnost pohybu a bude to hračka jednodušší.

Má první procházka se uskutečnila 1.1., po náročné silvestrovské noci. Bylo mi špatně, tak jsem vyrazila po okolí. Po třech kilometrech rychlé chůze na čerstvém vzduchu mi bylo nádherně.
Říkala jsem si "sakra, vždyť tě to baví a je ti dobře, tak zvedni zadek a pojď znovu". Do telefonu jsem si stáhla pár rychlejších songů a po několika odchozených kilometrech (a pár týdnech) jsem měla chuť běžet. A najednou jsem běžela, s úsměvem od ucha k uchu. Bylo to, a stále je, skvělé!

Vymlouváte se, že nemáte vhodné oblečení na sport? Člověk nemusí utrácet tisíce za funkční oblečení a nejnovější běžecké boty. Sama mám troje boty cca do 700,-, které střídám (z každých mám otlačenou jinou část chodidla :D ). Mám jedny kalhoty, bundu a vestu, trička nosím "domácí". Víc ani nepotřebuji.

Nevymlouvejte se ani na nedostatek času. Zamyslete se, kolik času strávíte na facebooku nebo u televize. Sedíte momentálně u počítače? Aha! A jak už dlouho? Času máme každý stejně, musíme ho jen chtít správně rozdělit a smysluplně ho trávit.

Tímhle článkem chci říct, že všechno máme pouze v naší hlavě. Život "startujeme" se stejnými možnostmi (a že jich dnes je!). Je pouze na nás, co s tím uděláme.
Nejsou hloupí a chytří lidé nebo chudí a bohatí - jsou pouze líní a neochotní nebo lidé aktivní s vážní pro úspěch. Staňte se jedním z nich i vy!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.