Určete si své cíle a splňte je

30. března 2016 v 19:46 | youcandoiteasily |  ČLÁNKY
Buďte sami k sobě upřímní - když potřebujete udělat velký nákup, pravděpodobně si napíšete seznam potravin, že? Poté už jednotlivé položky vesele vkládáte do nákupního košíku. Pokud obchodem procházíte bez seznamu, půlku věcí zapomenete nebo koupíte zbytečně.

Velice podobně je to i s našimi cíli. Abychom jim více věřili a uskutečňovali je, musíme je mít na očích a stále si je připomínat. Nejlépe poslouží obyčejný papír a tužka (pro kreativce také barvičky).
Není nic jednoduššího, než si na pár minut sednout a popřemýšlet, co chci v životě dokázat. Jdeme na to?


Momentálně si nejvíce přeji mít v hlavě pořádek a klid. Nedávno jsme s přítelem ukončili náš několikaletý vztah. Je to zatím nejtěžší období v mém životě (a že už jich bylo). Plánuji o tom napsat článek hned, jak mi bude alespoň trochu lépe.

Zpět k mým snům. Co se týká materiálních věcí, přeji si samozřejmě krásné, velké auto a nádherný dům. Nicméně nejdůležitější jsou ty nehmotné věci. Zdraví, štěstí, láska. To chceme všichni, jen ne každý je ochotný obětovat stejně pro spokojenost svoji i toho druhého.

Úspěchem není to co máš, ale to kým jsi.

Obecně platí, že nejlepší jsou stručné a jasné informace. To můžeme použít i při vytváření seznamu. Pište vždy heslovitě, nemusíte používat dlouhé věty. Prostě se soustřeďte na konkrétní věc/cíl, který je reálný a splnitelný.

Dokonalosti se dosahuje maličkostmi, ale dokonalost není maličkost.

Poté už stačí jen jít si za svým úspěchem. Jak na to? Nejlepší návod najdete vždy ve své hlavě. A víte co?

Nezapomeňte si na svoji cestu ke splněným snům vzít rozum!

Svůj seznam snů cílů si zatím nechám pro sebe. Přece jen je osobní.

Přeji si, aby se nám všechny sny a přání splnily. Bez ohledu na to, jestli jsou malá nebo velká ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.